Teikiamos paslaugos

Klinikoje teikiamos įvairios odontologinės paslaugos nuo dantų gydymo iki dantų implantacijų procedūrų.

Atsiskaitymo galimybės

Klinikoje už paslaugas galite atsiskaityti:

- grynaisiais;
- bankine kortele;
- draudimo kortele (išrašome sąskaitas)

Dantų protezavimas iš PSDF lėšų (TLK)

Klinika BALTIDENTA yra sudariusi sutartį su Panevėžio Teritorine ligonių kasa. Todėl jei planuojate dantų protezavimo paslaugą ir galvojate ar Jums yra galimybė pasinaudoti skiriama PSDF (privalomojo sveikatos draudimo fondo) lėšų kompensacija dantų protezavimui kviečiame registruotis.
Jums nereikia gaišti savo brangaus laiko, ypatingai jei neturite galimybės nuvykti į Teritorinę ligonių kasą dėl informacijos suteikimo ar Jus galite pasinaudoti kompensaciją dėl dantų protezavimo. Klinikoje dirbantys specialistai Jūsų atvykimo metu suteiks Jums visą reikiamą informaciją. Todėl Jums telieka skambinti ir registruotis atvykimui! 🦷

Konsultacija internetu

Neturite laiko atvykti?
Konsultuokites internetu. Mes suprantame, kad kartais atsiranda atveju, kai laiko tiesiog nelieka, ypatingai jei gyvenate užsienyje. Todėl siūlome konsultacijas internetu.
Išklausysime Jūsų nusiskundimus ir lūkesčius, o mes papasakosime apie gydymo galimybes, bei sudarysime Jums tinkantį gydymo planą. Tuomet liks tik išsirinkti tinkamą laiką ir atvykti gydymui!

Paslaugos išsimokėtinai

Odontologijos klinikoje BALTIDENTA už paslaugas galite atsiskaityti pasinaudojant „In Bank“ lizingo sąlygomis – nėra jokių palūkanų!
Mes puikiai suprantame bei žinome, kad kartais gydymo procedūros gali būti didelis finansinis iššūkis, kuris kartais priverčia atidėti visus planus ateičiai, bet investicija į savo sveikatą visada pasiteisina. Todėl prireikus kviečiame pasinaudoti klinikoje teikiama mūsų partnerio „In Bank lizingo“ siūlomis paslaugomis.

Dirbame šeštadieniais

Jūsų patogumui, klinika BALTIDENTA, dirba ir šeštadieniais nuo 09 val. iki 15 val.

Skubi pagalba

Neretai danties skausmas užklumpa netikėtai ir skausmas gali būti nepakelimas. Todėl esame pasirengę Jums padėti.
Laukiame Jūsų skambučio, kad galėtume suteikti reikiamą pagalbą.